شنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۱
گالری
نقشه سایت
معرفی سایت
ثبت نام در سایت
تماس با مدیر
پیشنهادات
پیوندها
تبلیغات در سایت
پذیرش سفارش 

 

محل قرارگیری بنر تبلیغاتی شما 60*468

نیمه شعبان میلاد مهدی موعود بر منتظران آن حضرت مبارک باد


انتظار يکي از زيباترين و عميق ترين جلوه هاي روح فراري و بي آرام انسان است. آدميزاده هرچه انسان تر. چشم به راه تر مي شود اين يک حقيقت زيبايي است که همواره مي درخشد . در انتظار چه؟ که؟ هرچه، هرکه، در انتظار "گودو" . گودو کيست؟ چيست؟ بکيت مي گويد:" اگر مي دانستم مي گفتم" به هر حال يک منتظر در اديان اين موعود منتظر، روشن و مشخص است. يک منجي غيبي است و رسالتش نيز مشخص و معلوم. آنکه بايد بيايد يک "ابر مرد" است. در تشيع موعود منتظر مهدي است و آخرين امام از سلسله امامان اثني عشر، فرزند امام حسن عسگري و رسالتش هم معلوم است.رسالتي را که پيامبر آغلز کرد و پس از مرگش نگذاشتند علي و فرزاندانش ادامه دهند و حکومت و امامت مردم را غصب کردند. او خواهد گرفت و ادامه خواهد داد. بنابراين مهدي يک امام است براي استقرار عدل و احياي حقيقت مي آيد. اين يک رسالت اجتماعي، سياسي و اعتقادي و بشري است و او خود يک بشر است اما روح منتظر انسان که همواره بي قرار غيب و فراري به ماوراء است نمي تواند تصوير بشري و رسالت اين جهاني مهدي موعود را نگاه دارد او را و کارش را در هاله اي از ماوراء وافعيت غرقه مي سازد.


خدايا: بر اراده، دانش، عصيان، بي نيازي ، حسرت، لطافت، روح، شهامت و تنهايي ام بيفزاي.
خدايا: مرا ياري ده تا جامعه ام را بر سه پايه کتاب، ترازو و آهن استوار کنم و دلم را از سرچشمه، حقيقت، زيبايي و خير سيراب ساز.
خدايا: اين کلام مقدسي را که به " روسو" الهام کرده اي هرگز از ياد من مبر " من دشمن تو و عقايد تو هستم. اما حاضرم جانم را براي آزادي تو و عقايد تو فدا کنم".
خدايا: جامعه ام را از بيماري عرفان و معنويت زدگي شفابخش تا به زندگي و واقعيت، باز گردد و مرا از ابتذال زندگي و بيماري واقعيت زدگي نجات بخش ، تا به آزادي عرفاني و کمال معنوي برسمسوالات و نظرات

شما می توانید سوالات و نظرات خود را در رابطه با مقاله بالا با مدیر سایت مطرح کنید. لطفا اطلاعات تماس را کامل کنید تا بتوان با شما تماس گرفت.
نام شما:  *
پست الکترونیک:
وب سایت یا وبلاگ:
متن:  *
 
  تبلیغات

جهت سفارش و اطلاعات لطفا با شماره 09363068358 تماس
بگیرید .
گروه کوکری در تلگرام cookeryir@
کانال cookery_ir@


 


گالری - نقشه سایت - معرفی سایت - ثبت نام در سایت - تماس با مدیر - پیشنهادات - پیوندها - تبلیغات در سایت - پذیرش سفارش
ورود اعضاء
RSS version 2 Standard Structure